Топ професій у світі

Якщо Ви або Ваші діти стоять на порозі рішення, яку професію обрати, або вирішили перекваліфікуватися, краще діяти раціонально. Звичайно, важливо, аби обране заняття подобалося і надихало. Та навіть найцікавіша професія, що не має престижу і погано оплачується, може перестати радувати. В якості інформації для роздумів пропонуємо статистику затребуваних фахів.

Престиж і висока зарплатня

В усіх статистичних даних — і щодо стану справ в Україні, и що стосується світових положень — присутні професії-лідери за затребуваністю. Серед таких — фах IT-спеціаліста, він же є одним із найвище оплачуваних. І це легко пояснити: стрімкий розвиток інформаційних технологій увійшов до нашого повсякденного життя дуже швидко і потребує все більших навичок і функцій.

Young man sitting in front of a computer screen with binary code passing on the screen

Захист від вірусів і витоку конфіденційної інформації, розробка нового програмного забезпечення — все це справа рук айтішників. Врахуйте також необхідність разробки корпоративних сайтів і сайтів з продажу, без котрих не обійдуться ні великі, ні дрібні підприємства. Важливо, щоб цією справою займалися справжні професіонали, адже інтернет-сайт грає велику роль у продажах та формуванні іміджу. Знайти всі необхідні послуги з розробки та обслуговування можна у спеціалістів, які виконають створення сайту на замовлення.
Ще одна з найпрестижніших професій — лікар. За кордоном представники цієї професії, а також медсестри, користуються величезною повагою та отримують чималі кошти за свою роботу. На жаль, зарплатня медпрацівників в державних українських лікарнях не велика, але сподіваємося, ситуація зміниться найближчим часом.
Лідер серед затребуваних професій в нашій країні (на відміну від закордону) — продавець-консультант. Здатність продати товар і тим самим дати можливість фірмі-продавцю існувати й надалі, дорогого варта. Проте це ніяк не відображається на середній по Україні зарплатні продавця-консультанта — вона одна з найнижчих у рейтингу затребуваних професій.

Найнезвичніші професії

Уміти те, чого не зможуть інші, — дуже престижно і дорого. Тому представники найбільш дивуючих професій отримують велику зарплатню і викликають захоплення, подив, а інколи й нерозуміння. Серед таких дегустатор кормів для тварин, професійний свистун, ловець мурах, а також найвідоміша з дивних — перевертач пінгвінів.
Top-professiy (1)
Аби обрати діло всього свого життя, треба мати впевненість в своіїх силах, сміливість, захоплення та здоровий розрахунок. А також бути готовим до запаморочливого успіху.

Дана стаття є авторською. При копіюванні та рерайті обов’язкове посилання на оригінал статті: http://vipon.com.ua/blog/top-profesij-u-sviti/ ‎

Похожее ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *